Titles you rated
Fashion KingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5