Series
Ratings
10
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0