Movies
Ratings
87
Ted 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 1.5
HairsprayRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 0.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Dream UpRated ★ 3.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 2.0