Movies
Ratings
199
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
GlassRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0