Movies
Ratings
77
CloserRated ★ 1.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 1.0
Evergreen LoveRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0