Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5