Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 3.5