Movies
Ratings
621
Good NewsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5