Series
Ratings
30
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
RememberRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5