Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5