Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5