Titles you rated
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0