Series
Ratings
54
Community Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Emily Owens M.D.Rated ★ 5.0
The King and IRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
BonesRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0