Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
PolarbearmanRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
FirebirdRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5