Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0