Movies
Ratings
100
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0