Series
Ratings
59- GokusenRated ★ 3.5
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- My HusbandRated ★ 3.0
- うぬぼれ刑事Rated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
- MR. BRAINRated ★ 4.0
- サプリRated ★ 2.5
- たったひとつの恋Rated ★ 3.5