Movies
Ratings
1003
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.0
Measure in LoveRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 2.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0