Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0- Rosen MaidenRated ★ 5.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
MasterChef KoreaRated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 3.5
MasterChef KoreaRated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 3.5
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 3.5
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 4.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 5.0
Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 5.0
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 4.0