Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 3.0
Superman vs. The EliteRated ★ 4.0
Batman: Bad BloodRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Justice League vs. Teen TitansRated ★ 3.5
Justice League: Throne of AtlantisRated ★ 3.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 3.5
Justice League: WarRated ★ 4.0
Justice League: DoomRated ★ 4.5
Justice League DarkRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5