Series
Ratings
47
Worlds WithinRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- OrangeRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0