Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChawRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0