Movies
Ratings
1206
Better ManRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5