Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5