Titles you rated
Apollo 18Rated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0