Movies
Ratings
411
Upside DownRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5