Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
HanumanRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0