Titles you rated
SoulRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0