Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0