Titles you rated
WaywardRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
VivantRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Boku no NechanRated ★ 3.0