Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 5.0
Martin EdenRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.5
Band of OutsidersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 1.0