Movies
Ratings
285
Black WidowRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5