Series
Ratings
40
Squad 38Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0