Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 0.5
HowlingRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
MamaRated ★ 2.0
VacancyRated ★ 5.0
ExamRated ★ 3.5
Redd Inc.Rated ★ 3.0