Movies
Ratings
187
Inside MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0