Series
Ratings
70
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Mom and SisterRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 2.0
Shin DonRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0