Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Romantic ComedyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
Hard CandyRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0