Movies
Ratings
1442
Good NewsRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
RampantRated ★ 2.5- A Man Who Takes Pictures of FlowersRated ★ 2.5
- Yellow GhostRated ★ 2.0
Honey Don't!Rated ★ 2.5- The CheatRated ★ 3.0
- Very Very Strange LoveRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Project YRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0