Movies
Ratings
256
Blue Spring RideRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
OshinRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0