Series
Ratings
76
GoblinRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Fantasy TowerRated ★ 3.0- Yes, SirRated ★ 3.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 3.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
- Our Paradise Season 1Rated ★ 4.0
- PilotRated ★ 4.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 3.5
- Walking to HeavenRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 2.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 3.0