Movies
Ratings
575
Deja VuRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 3.5
A Royal AffairRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Black BookRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0