Movies
Ratings
1147
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0