Series
Ratings
32
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5