Titles you rated
Saw IIRated ★ 1.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0