Titles you rated
The ChaserRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5