Titles you rated
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Things to ComeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5