Movies
Ratings
353
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 4.0