Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 2.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.0