Titles you rated
HealerRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0