Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0